Tuesday, September 13, 2016

Frostgrave - Ramsey - uczeń czarodzieja

Do mojego czarodzieja dołączył w końcu jego uczeń. Na pewno większość rozpozna model i wiem że to kolejne daleko posunięte nadużycie ale nie mogłem się oprzeć :)

Ramsey (to nieprzypadkowe imię dla hodowcy piesków) ma raczej wredny charakter, tak jak jego pieski. Teraz razem ze swoim mistrzem pracują nad rekrutacją pozostałych członków drużyny.WF.13 - Największa porażka w grze bitewnej lub niepowodzenie modelarskie?

Największa moja porażka to większa wyprawa na Strategicon (chyba tak się nazywał ale pewien nie jestem) do Wrocławia. Była to wielka wyprawa pociągiem na spory turniej. Czekały mnie trzy bitwy  grupie a potem system pucharowy jeśli dobrze pamiętam od ćwierćfinału.

Przyjechaliśmy tam we trzech z Pszczyny, każdy z nas zagrał trzy bitwy. I po fazie pucharowej wracaliśmy do domu z dziewięcioma porażkami :) - oczekiwania były większe,

Swoją drogą pamiętam że jedną bitwę grałem wtedy z kolesiem, który grał chaosem i mam wrażenie że był bardziej chaotyczny niż jego armia. Nie potrafił normalnie mówić, ten gracz wykrzykiwał wszystko na poziomie głośności w granicach 98dB nawet gdy stałem pół metra od niego. Byłem strasznie zmęczony po tej bitwie hehehe i pamiętam ją do dzisiaj.

Dziś obrazka nie mam :(, nie upamiętniłem tej wyprawy.