Monday, January 18, 2016

"CELEBRITIES" - Nork Deddog

Temat styczniowego "Figurkowego Karnawału Blogowego" został ogłoszony przez Mańka z Maniexite i dotyczy znanych postaci z filmów, gier i takich tam.

Ponieważ jestem aktualnie mocno skupiony na swojej armii do WH40k, i chcę ją w końcu doprowadzić do stanu jakiejś normalnej użyteczności żeby można było bez wstydu grać, postanowiłem połączyć to wszystko razem i złożyłem sobie mojego pierwszego bohatera specjalnego.

Do mojej kolekcji ogrynów armii dołączył właśnie Nork Deddog - ochroniarz. Na razie, specjalnie na aktualne FKB jest w wersji "zwykłej" ale docelowo zostanie wyposażony w maskę przeciwgazową i jakieś sprzęty które zamierzam przyczepić mu do paska. Maska oczywiście tez do paska będzie podłączona bo przecież szkoda by było maską psuć tak "szpetną, zakapiorską" gębę. Może strzelę mu też jakiś tatuaż ...

Starałem się narazie żeby był jak najbardziej blady z uwagi na "ciężką atmosferę" miejsc w której walczą moje wojska.A tu dla przypomnienia pozostała grupa moich ogrynów. W sumie jest już ich wszystkich 10.

Ogryni - (tutaj)
Bullgryni - (tutaj)