"CELEBRITIES" - Nork Deddog

Temat styczniowego "Figurkowego Karnawału Blogowego" został ogłoszony przez Mańka z Maniexite i dotyczy znanych postaci z filmów, gier i takich tam.

Ponieważ jestem aktualnie mocno skupiony na swojej armii do WH40k, i chcę ją w końcu doprowadzić do stanu jakiejś normalnej użyteczności żeby można było bez wstydu grać, postanowiłem połączyć to wszystko razem i złożyłem sobie mojego pierwszego bohatera specjalnego.

Do mojej kolekcji ogrynów armii dołączył właśnie Nork Deddog - ochroniarz. Na razie, specjalnie na aktualne FKB jest w wersji "zwykłej" ale docelowo zostanie wyposażony w maskę przeciwgazową i jakieś sprzęty które zamierzam przyczepić mu do paska. Maska oczywiście tez do paska będzie podłączona bo przecież szkoda by było maską psuć tak "szpetną, zakapiorską" gębę. Może strzelę mu też jakiś tatuaż ...

Starałem się narazie żeby był jak najbardziej blady z uwagi na "ciężką atmosferę" miejsc w której walczą moje wojska.A tu dla przypomnienia pozostała grupa moich ogrynów. W sumie jest już ich wszystkich 10.

Ogryni - (tutaj)
Bullgryni - (tutaj)
Comments

 1. Brawo za wpis karnawałowy! Fajny temat wybrałeś. Lubię tego gościa :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Miałem jeszcze jedną opcję z figurką na której testuję efekt OSL ale nie wiem czy dam radę i czy mi wyjdzie więc wolałem iść na pewniaka żeby trochę przerzedzić wpisy bo ostatnio zauważyłem że wszyscy wrzucają w ostatnich dniach miesjąca :)

   Delete
 2. Łooo, niezły zbój:) Ale ludka pierwszy raz na oczy widzę. On jest jakimś bohaterem ogryńskim?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak, to słynny, ogryński bohater-ochroniarz dla oficerów, generałów armii.

   Delete
 3. Straszny zakapior. Ta czacha czapa komisarza to jakiś fetysz? Resztki kumpla, którego nie upilnował? bardzo fajny efekt lufy poddawanej wysokiej temperaturze (ten fioletowy nalot). Bardzo dobra praca

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ta co nosi na ramieniu to czaszka jakiegoś oficera przerobiona na vox-caster - radio do wydawania i przyjmowania rozkazów.

   Delete
 4. Świetny ! Ale co to za celebryta ? nigdy o nim nie słyszałem ;) chyba cichcem zabija wrogów ....

  ReplyDelete
  Replies
  1. To taki celebryta, który nie występuje w kolorowych czasopismach bo wszyscy boją się mu zrobić zdjęcie :)

   Delete

Post a Comment