Monday, September 26, 2016

WF.26 - Frakcja którą chciałbyś dowodzić lub kolekcjonować?

Od zawsze przymierzam się do objęcia dowodzenia nad ożywieńcami. Już gdzieś w okolicach 1995 była to armia którą zamierzałem przejąć. Bez skutku jednak bo wciągnęliśmy kolegę właśnie na gracza ożywieńców - ja zająłem się Mrocznymi Elfami.

Jedna z grafik z tamtych lat

Potem wszystko się zmieniło i miałem plan żeby zająć się ożywieńcami w Warheim. Znowu bez skutku bo mój chrześniak jeden wyrósł na tyle że zaczął kolekcjonować sobie Nieumarłą Świtę Hrabiego von Carstein.

Jego banda podczas jednej z rozgrywek

Potem przyszedł czas na Age of Sigmar. Tu też chciałem zająć się frakcją śmierci i zbierać ghoule itd. Ale z uwagi na fakt że moje bestie leżały i kwiczały bez żadnej przynależności postanowiłem się zlitować i zaadoptowałem modele do nowego systemu.


Zacząłem grać w Malifaux ... gremlinami. Mimo że Ressurectionist też są i na dodatek bardziej mi się podobają :)


Aż w końcu przyszedł czas na moich wymarzonych przez około 20 lat ożywieńców :)
Zebrałem sobie drużynę nekromancją do Blood Bowl którą przedstawię w szczegółach w okolicach października kiedy zrobimy sobie sesję. Tymczasem zdjęcie poglądowe mojej drużyny:

KS Zryw Padlina

Oto moi wspaniali nieumarli. Zaraz potem worek z nieumarłymi się rozwiązał i mam już tez Blutekreutz do DUST Tactics (kończę malować), i bande Molly do Malifauxa (Ressurectionists). 

Molly (Malifaux) 

Zombie z DUST Tactics

Moim niespełnionym marzeniem jest jeszcze posiadanie Kemmlera ... w sumie nie jest to ciężkie do wykonania ale jakoś tak lepiej gonić zajączka niż go złapać chyba :)