Friday, January 15, 2016

Szmaterlok - Death Korpse of Krieg Vendetta/Valkiria

W końcu udało mi się zamknąć temat mojego jedynego jak dotychczas latacza do WH40k.

Valkiria była gotowa w sumie już jakiś czas temu na konkurs "Czarna Dziura" a podstawka do Karnawału Blogowego :) ale musiałem ją jeszcze trochę podrasować i przygotować do prawdziwego grania :)

Żeby nie było za łatwo postanowiłem zrobić ją sobie z opcją zmiany na Vendettę w związku z czym musiałem dać możliwość wymiany broni.

Valkiria ma więc :
Hellstrike albo Multi Rocket Pod a Vendetta dostała Twin linked lascannon.
Valkiria to bardziej do transportowania służy bo ma 12 miejsc ale jakoś nie mogę się do tej opcji przekonać. Prawdopodobnie u mnie będzie latała Vendetta o delikatnie brzmiącej nazwie "Szmaterlok" (zastanawiam się jaki odsetek czytających będzie wiedziało co to znaczy :))
 Wymienne bronie na magnesach. Nawet nieźle wyszło (W tym miejscu chciałem podziękować "Szczurowi", który dał mi swoje stare lascannony - dziękuję i obiecuję że będę się mocno starać wykorzystać je przeciwko Tobie).

 Temu od góry namalowałem windowsa a na dole ma słupki ładne żeby widział ile paliwa jest itd. - tu się trochę bawiłem.


Tam pod skrzydłem widać kawałeczek kolejnej broni Vendetty. Dwaj kolesie stoją tam sobie i walą z Ciężkich bolterów). Drzwi się otwierają i zamykają tak ze mogę ich schować jakbym wystawił w takiej opcji bez nich - ale nie sądzę że kiedyś ich nie uwzględnię).