WF.14 - Ulubiony rodzaj pola bitwy, element terenu lub makieta?

Pole bitwy czy też inne miejsce zmagań było dla mnie zawsze równie ważne jak same modele którymi gramy. W związku z tym w dawnych czasach strasznie cierpiały moje oczy kiedy na turniejach grało organizowanych w sklepach grało się na kartkach papieru, książkach, puszkach imitujących lasy, górki, budynki ... .

Mam wiele makiet do różnego typu gier ale jedna (jeszcze nigdzie nie prezentowana tak naprawdę) jest moim oczkiem w głowie i dopieszczam ją już chyba od roku w oczekiwaniu na jej debiut.

Jest to mianowicie mój stadion do Blood bowl który zaprezentuję szerzej w momencie kiedy skończy się okienko transferowe i dokończę kompletację drużyny (kwestia dwóch tygodni bo maluję już stroje :)).

Na razie zdjęcie zapowiadające niedługą prezentację stadionu - odbiory trwają - odebrane są już szatnie i jak widać na zdjęciu poniżej toalety dla kibiców.

Tablica gospodarzy

Słup ogłoszeniowy z widokiem na stadion

Toalety na stadionie.

Comments

 1. Ładne foty. Co to znaczy Barzoły? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Podobno Wrocław to historyczna stolica śląska, a jedyna gwara jaka tu można usłyszeć to gwara lwowska. A to i tak na wymarciu :)

   Delete
 2. Czekać tylko na foty pokazujące stadion w pełnej krasie :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mam nadzieję już niedługo, kwestia kilku/kilkunastu dni do meczu otwarcia.

   Delete
 3. Teaser świetny, więc z niecierpliwością czekam na danie główne =)

  ReplyDelete
 4. Zajawka bardzo interesująca, czekamy na całość.

  ReplyDelete
 5. W pierwszej chwili pomyślałem, że na drugim zdjęciu pod murem jest tymczasowa toaleta :-) Boisko Narodowe jak się patrzy!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Z uwagi na małą przepustowość wiadra w toalecie może być tak jak mówisz :)

   Delete
 6. Teraz to już nie mam wyjścia chyba :) postaram się szybko zamknąć temat zawodników i zaprezentować wszystko w pełnej okazałości.

  ReplyDelete

Post a Comment