Raubritterzy Księstw Granicznych

Było ciężko.

Na niektóre modele czekałem bardzo długo, na malowanie miałem bardzo mało czasu, dokładałem sobie roboty poprzez "rekrutację" kolejnych modeli do bandy (bo może mi się uda kogoś tam podczas turnieju nająć dodatkowo) ale udało się zdążyć na dzień przed ostatecznym terminem.

Z niektórych nie jestem do końca zadowolony ale trochę przeliczyłem się w aspekcie możliwości (i czasu). Ekipa w każdym razie jest gotowa, samochód zatankowany, rozpiska zrobiona ... jeszcze tylko zasady przeczytam bo w tym temacie trochę kuleję i ruszamy na polowanie - trzeba zapełnić więźniarkę przed kampanią :)

Parę modeli wymaga jeszcze paru kosmetycznych zabiegów lub uzupełnienia różnymi drobnostkami (przede wszystkim więźniarka) ale to jest stan jaki zamierzam utrzymać do turnieju. Liczę na świetną zabawę, na spotkanie twarzą w twarz z innymi fanami Warheima i całego Starego Świata no i na to że trochę łyknę zasad bo przydadzą się w kampanii ...


I kilka zdjęć indywidualnych - wiem że są bardzo różnorodni ale bardzo fajnie mi się dobierało modele do bandy zgodnie z moim wyobrażeniem poszczególnych postaci.I już zastanawiam się jaka będzie moja druga banda (a w zasadzie trzecia bo zwierzoludzi już też miałem).

Comments

 1. Bardzo dobra robota. Chętnie obejrzę dokładniej jutro na turnieju. :)

  ReplyDelete
 2. Banda miła dla oka. Podoba mi się to, że dobierałeś modele indywidualnie. A jednocześnie pasują do całości.

  ReplyDelete
 3. Bardzo zacna ekipa. Całość świetnie się komponuję. Gratulacje.

  ReplyDelete
 4. Fajna banda, aż żal ściska że nie będę mógł zobaczyć na żywo na turnieju :(

  ReplyDelete
 5. Szczególnie ten rudy bohatersko wygląda, ale i cała banda miła oku!

  ReplyDelete

Post a Comment