Makiety - dwie instalacje nieokreślonego przeznaczenia

Makieta już jest zapełniona budynkami, drogami i innymi takimi w związku z czym czas na wprowadzenie paru ładnych szczegółów. Postanowiłem wzbogacić makietę w większą ilość beczek, włazów, rurociągów, znaków i innych takich.Na pierwszy ogień poszły dwie instalacje na które wrzuciłem pare podestów, drabin, pompy, rurociągi i kilka oznaczeń.

Wykorzystałem również wielki właz który otrzymałem od Studiolevel.

Widoczne króćce (te kikuty z rur) zamontowane są na jednakowej wysokości na kilku z moich instalacji w ten sposób że teraz mogę je łączyć dowolnie rurociągami. Rurociągi będę opodestowane więc powinno być sporo opcji do ustawienia.


Zastanawiam się nad rdzą aplikowaną z aerografu jakoś bo tak pędzelkiem na takiej ilości budynków ciężko się robi. Zobaczymy jak pójdzie. Comments

 1. Zazwyczaj nie lubię silosów itp. z puszek, ale widzę że udało Ci się uniknąć efektu tandety, naprawdę dobrze to wygląda!

  ReplyDelete
 2. Wygląda kapitalnie jako sceneria do robienia zdjęć. Mam jednak obawy że przesuwanie minionów może być utrudnione przy takiej zabudowie. O mierzeniu nie wspomnę. Ogólnie wyszło super :)

  ReplyDelete
 3. Ta instalacja to chyba browar!
  Fajnie wyszło. Zgadzam się z Dominigiem, że pomimo, że te puszki to tylko puszki, to nie jest to wcale takie oczywiste, że te puszki to tylko puszki. Wystarczy lekko przymrużyć oczy i te puszki wyglądają zupełnie jak jakieś niepuszki ;)

  ReplyDelete
 4. Ejże, te instalacje wyglądają bardzo znajomo! Czy aby na pewno są puste?

  ReplyDelete
 5. No i te kikuty. Zupełnie jak kraniki w beczkach;-)

  ReplyDelete

Post a Comment