Podstawki dla krasnoludów

Tak się złożyło że znowu miałem okazję pobawić się w podstawki dla znajomego "od krasnoludów". 'Brodacz' potrzebował paru podstawek i dwie z nich chciałem pokazać bo zastanawiam czy nie poszalałem z czaszkami :) ... bo bardzo je lubię.

Pokażę tylko trzy z wykonanych podstawek bo wg mnie one są najbardziej interesujące. Pierwsze dwie miały być przeznaczone dla sterowców krasnoludzkich. Zrobiłem podstawkę z czaszką i skałkami i drugą śmiało mogłem skopiować i zrobić identyczną ale postanowiłem że druga będzie inna dla zróżnicowania - w związku z czym wrzuciłem tam kawałek zniszczonej drewnanej palisady z wbitym toporkiem i jakieś wiadro.

 


Kolejna podstawka miała być przeznaczona dla krasnoludzkiego kowala run. Ciężko tu trochę wytłumaczyć poruszanie się takiego kowala po polu bitwy bo przecież nie przenosi on swojego kowadła więc zaniechałem rozmyślania nad racjonalnym rozwiązaniem podstawki i ... dołożyłem słupki z łańcuchem i skałę pod płytę podstawy kowadła.
Teraz poczekamy aż Brodacz pomaluje sobie sterowce a potem ruszamy do boju. Bo rewanż za bitwę : BITWA musi kiedyś nastąpić (poza tym muszę sobie przed oblężeniem przypomnieć zasady.

Comments

 1. Świetne podstawki. Co to za modele?

  ReplyDelete
  Replies
  1. To modele dla 9th age dedykowane praktycznie
   http://titan-forge.com/fantasy_miniatures_metal_beards_ancestral_zeppelins

   Delete

Post a Comment