Łupieżcy zwierzoludzi - pierwsza piątka

Jak w każdym zapewne domu okres przed świętami jest dość mocno zagospodarowany bo przygotowań i prac jest sporo do wykonania.

U mnie nie jest inaczej. Kolejka do malowania jest tak tak wielka że nie mam nawet czasu nabrać farby na pędzelek.

Jest ułożony odpowiedni plan żeby przed końcem roku zamknąć parę tematów a jednym z nich są moi łupieżcy do bandy zwierzoludzi Age of Sigmar.

Pierwsza piątka już za mną, druga jest w trakcie malowania a kolejna dziewiątka już spodkładowana ładnie aerografem. Zostanie na koniec tylko sztandarowy bo muszę przy nim trochę przysiąść żeby go skonwertować.

Comments

 1. Co tu mówić, figurki bronią się same :-) Wszyscy pisali to już setki razy, ale i ja napiszę. Masz niesamowitą armię w niepowtarzalnym stylu. Fajnie, że będziesz zamykać temat, bo pewnie pojawi się trochę publikacji, które zmotywują mnie do skończenia mojej mini-armijki beastmenów :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję bardzo. No z tym zamykaniem to nie tak do końca o armii :) ... chodziło mi raczej na razie o samych raidersów ale razem z nimi czasem chlapnę trochę farby na moje harpie, BSB i rydwan więc cała podstawowa część już będzie w dość nieodległym czasie :) na wiosnę kontynuujemy kampanię więc staram się sprężać w tym temacie.

   Delete
 2. Modele naprawdę super pomalowane, także czekam na więcej :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Więcej raidersów już dziś - muszę tylko fotki zrobić bo cała dziesiątka jest już gotowa.

   Delete
 3. Stadko zwierzoludzi wygląda imponująco.Fajnie wykańczasz podstawki przez co wyglądają jednorodnie, przy moim tempie malowania, jednorodność jest moja piętą achillesową. Pozdrawiam.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję. W temacie podstawek daleko mi jeszcze do niektórych mistrzów tematu. Sadzą takie kwiatki tam że aż mi wstyd czasem za moje hehe.

   Delete
 4. Replies
  1. Zebrołaki to oni obdarli ze skór :) tacy są groźni.

   Delete
 5. Z wielką chęcią zobaczyłbym je na stole =)

  ReplyDelete

Post a Comment