Grey Shadow dla Koyotha z "Shadow Grey"

W ramach Świątecznej Wymiany Figurkowej wylosowałem Koyotha z Shadow Grey.

Wydawać by się mogło, że łatwo wybrać podarek dla kogoś bo modeli jest tak dużo, że na pewno znajdzie się coś co będzie odpowiednie do kolekcji. 

Koyoth ma z całą pewnością całą masę różnych modeli więc dobrać coś do nich nie było problemem - pojawiał się dopiero w momencie kiedy trzeba było pomalować to coś tak żeby pasowało do reszty kolekcji :) 

Pierwszym pomysłem było coś do jego hordy wojowników chaosu ale postanowiłem jednak nie wcinać się w kolekcję doskonale pomalowanych modeli :). Szczęśliwie akurat zakupiłem paczuszkę z modelami kolekcjonerskimi z Dungeons and Dragons "Beneath Baldurs Gate". 

Skaven z pudełeczka (czy też Ererat) doskonale skomponował się imieniem do nazwy bloga Koyotha i tak powstał Grey Shadow (Szary cień) - zabójca skaveński. Dodatkowo była spora szansa że Koyoth nie będzie posiadał tego modelu (a okazało się że nikt nigdy tej figurki nie widział :)) bo to edycja kolekcjonerska i raczej mało popularna.

Na zdjęciu jest jeszcze bez paczuszki, którą dołożyłem trochę później i którą można zobaczyć na zdjęciach na "Shadow Grey".Skavena pomalowałem raczej w odcieniach bladej szarości bo tak mi to pasuje jakoś że skaveni to słońca za dużo nie zażywają na co dzień. 

W kolejnej edycji takiej akcji będę już się podpierał doświadczaniami z tej :) niektórzy pojechali zdrowo po bandzie i przygotowali takie prace, że aż zrobiłem typowy "Słowiański przykuc". Jestem pod wrażeniem pracy którą otrzymałem a także większości prac które zobaczyłem u innych. 

Niedługo podsumowanie całej akcji. Sądzę że warto zobaczyć.
Comments

 1. Też bym nie zgadł, że to z tego zestawu, mimo że jestem fanem świata D&D i Baldur's Gate! Tym większe brawa za wybór i za świetne wykonanie =)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki. Muszę przyznać że podobają mi się modele z tej serii bardzo. Fajnie wykonane są.

   Delete
 2. A tu kolekcjonerskie zdjęcia bez paczuszki ;) Fajnie, że ją dodałeś.

  ReplyDelete
  Replies
  1. To paczuszka była kluczowa. Skaven tylko żeby zapełnić podstawkę hehe

   Delete
 3. To ja jeszcze raz, tym razem tutaj - szczurek przesympatyczny. Fajny, dynamiczny model, do tego ładnie pomalowany i dopasowany pode mnie backgroundem. Dzięki! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Cieszy mnie to. Faktycznie dynamika w nim jest taka że szło by obdzielić spory oddział :)

   Delete

Post a Comment