Stróżówka i barykady uliczne

Ponieważ już dużo czasu minęło odkąd pomalowałem swoją bandę do Dark Age (Tutaj: TU) postanowiłem zrobić im jakiś dom (czyli makietę do grania) bo w końcu coś by trzeba było pobiegać tymi aztekami ...

Ponieważ wyprodukowałem ostatnio parę barykad opon stwierdziłem że może warto teraz pomyśleć o paru budynkach między którymi te opony można by wystawić.

Opony mam z żywicy bo brat postanowił wystawić je w sklepiku (reklama : TU) więc jakiś większy problem to nie był. Ale przy składaniu trochę zabawy było. Krąg zrobiłem w ten sposób że do środka idealnie mieszczą się migające znicze które zakupiłem na allegro i zrobiłem z nich dymiące elementy.

I do tych właśnie opon postanowiłem zrobić parę budynków. Ponieważ mam zamiar zrobić małą instalację "postapo" z rurociągami, sitakami drucianymi, budynkami z cegły rozpocząłem od stróżówki, z komputerem i ekranem monitoringu (oczywiście widoczne elementy na ekranie to zwykłe wydruki). Wrzuciłem reflektor, drabinkę w środku z wyjściem na dach i nawet szyby wprawiłem.
W przygotowaniu mam kolejne budynki ale jak zwykle pewnie trochę potrwa zanim będę mógł powiedzieć że skończyłem hehe.

Comments

 1. zajebiaszcze! :D bardzo fajnie wygladaja ekrany (wydruk, cnie?)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki. Ekrany to wydruk oczywiście, ścianki i resztę mam z żywicy bo sobie zrobiłem formy :), no i cokół z pianki PU.

   Delete
 2. Po prostu genialne! Windows na ekranie to pewnie zapowiedź Blue Screen of Death =P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki. Muszę trochę popracować nad klawiaturą bo mi kompletnie nie wyszła, ale liczę utrzymać dobry poziom do utworzenia fajnej makiety do gier.

   Delete
 3. Klasa! Bardzo fajne i użyteczne :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki. Mam nadzieję że się sprawdzi w grzę (tzn. jestem w sumie prawie pewien hehe)

   Delete

Post a Comment