"Czarna Dziura" - podsumowanie i głosowanie

Konkurs "Czarna Dziura" miał na celu aktywowanie towarzystwa figurkowego w malowaniu i przygotowaniu swoich armii lub makiet w klimacie S-F.Myślę że jest nieźle ponieważ otrzymaliśmy 10 prac oraz jeden raport. Zarejestrowany wprawdzie dużo wcześniej ale ramy konkursu pozwalały na przedstawienie również takich projektów.

Prace przedstawiamy w kolejności nadsyłania. Na prace od 1 do 10 można głosować na fanpage'u Valadoru "Tutaj".

1. Han Solo i Chewbacca

2. Dowódca plagi - system "Deadzone"
3. Arena of Blood
Na niezliczonych arenach Cammorragh gladiatorzy walczą na śmierć i życie ku uciesze krwiożerczych Eldarów. Wydana jako dodatek do White Dwarfa 1/99 gra planszowa : Arena of Blood” pozwala odtworzyć te zmagania.
Gracze mogą wybrać spośród postaci o zóżnicowanym uzbrojeniu. Na zdjęciu trzy z nich Kruakhera the Captor, Kohrliek the Hellion oraz Arakleskk the Sting.

4. Necrons - WH40k
 5. Death Korpse of Krieg

 6. "Podaj Łapkę"
7. Blood stone - kamien kultu krwawych droidow

8. APO road - death dance9. Axis - panzerprinzbattalion (Dust Tactics)
10. Pounder (Dust Tactics)W drugiej kategorii napłynęła tylko jedna praca więc nie będzie problemu z wyłonieniem zwycięzcy. Zachęcam do zapoznania się z raportem w systemie Dust Tactics, zdjęcia robią wrażenie.

Link do raportu : "The Alamo has to be controlled by AXIS".Głosowanie odbywa się na FunPagu Valadoru odpowiednio na prace od 1 do 10. Zapraszamy do głosowania.

Nic to nie kosztuje a warto nagrodzić chociaż głosami uczestników.

Comments

  1. Dzięki za organizację konkursu! Zawsze to dodatkowa motywacja do malowania :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Nie ma sprawy, napewno będą kolejne. To rzeczywiście motywujące bo udało mi się dość sporo pomalować. Nestety jeszcze drugie tyle mi zostało a zapał się gdzieś stracił hehe.

      Delete

Post a Comment