Chremon Sanguine - z cyklu: bandy kampanii "Ukryty artefakt" (Warheim)Ponieważ kampania "Ukryty artefakt" w systemie "Warheim", którą rozpoczęliśmy już jakiś czas temu nabiera rozpędu, ruszyliśmy również z malowaniem.

Postanowiliśmy że do rozpoczęcia kampanii MUSIMY mieć pomalowanych przynajmniej jednego członka bandy i później, do każdej kolejnej walki co najmniej jeden model musi zostać wykończony – w ten sposób motywujemy się do prac nad swoimi modelami.

Żaden z nas nie jest jakimś super-doświadczonym malarzem (co więcej, dwóch z uczestników jest w wieku 12 lat) więc może będą widoczne próby stosowania różnych technik itp. Jeśli ktoś będzie miał uwagi co można by pomalować inaczej technicznie to bardzo prosimy o komentarze. Mamy zamiar nauczyć się jak najwięcej podczas tej próby. 

W tej serii wpisów będą również zaprezentowane modele pomalowane wcześniej (tak jak właśnie te modele "startowe") – ale zawsze coś można w nich poprawić szczególnie że przez cały czas trwania kampanii będą im dodawane różne elementy w zależności co ich spotka podczas potyczek więc można powiedzieć że aż do zakończenia wszystkie modele to "wip".

Tyle wstępu. Przystępujemy do prezentowania postaci. 

Chremon Sanguine – nekromanta z bandy nieumarłego pocztu  krwawych smoków „Smocze dzieci”. Jako że bohaterowie na początku już otrzymują u nas po jednym rozwinięciu (przywódcy dwa), Chremon posiada już dwa zaklęcia, poza tym nie różni się jeszcze niczym od startowego nekromanty przedstawionego w księdze do "WARHEIM" (autorstwa Quidamcorvusa).SZ
WW
US
S
WT
ŻW
I
A
CP

4
3
3
3
3
1
3
1
7Znane zaklęcia : Tchnienie śmierci, ostrze trupa
 

Comments

 1. Podoba mi się kolorystyka i styl malowania. Brawo.

  Co to za model?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki.
   Nie mam pojęcia co to za model. Jak go kupowałem to byłem przekonany że to jakiś stary model nekromanty do WFB ale nigdzie go nie mogę znaleźć w sieci i już nie jestem tego taki pewien.

   Delete

Post a Comment