Zbrojna banda zwierzoludzi - ciąg dalszy przygotowań.

Udało mi się wykonać to niesłychane nagranie dziś rano. Mam nadzieję że teraz lepiej widać (wiem że to nie "motion pictures" ale może chociaż lepsze niż zdjęcia wczorajsze. '


Oprócz tego poczyniłem pewne przygotowania do pierwszych potyczek. Oprócz trwających prac nad stołem do gry w Warheim (z opcją rozszerzenia do Warhammera) przygotowałem sobie piękne karty które zostały subtelnie zalaminowane.

Oczekują teraz na grę w bezpiecznym miejscu poza zasięgiem rąk dzieci (tak mi się przynajmniej wydaje hehe).


Karta pomocy dla gracza. Z moich pierwszych rozgrywek w WFB sprzed jakichś 15 lat pamiętam że takie coś jest niesamowicie pomocne przy pierwszych rozgrywkach więc w ramach przygotowań wydrukowałem i zalaminowałem sobie jedną taką.

Karty zadań specjalnych. 

Elementy na polu bitwy
 (jedna jest trochę krzywo wycięty bo córka Zuzia próbowała mi pomóc jak mnie nie było w wycinaniu hehe i raczej słabo jej wyszło).

 Karty pogody

Oprócz tego przygotowałem sobie znaczniki "statusu" postaci. Bardzo lubię różne takie wstawki do gry :D (takie coś stosowaliśmy sobie już dawno temu przy sesjach WHRPG - to chyba z 18 lat temu)

Berserker
Ogłuszony
 Uciekający (albo ewentualnie animozja)
Freenzy 

Inne znaczniki właśnie sobie rzeźbię. Jakby ktoś chciał to mogę odlać parę takich za drobną opłatą dzięki czemu będę sobie mógł kupić więcej siliconu i żywicy :)Comments

  1. Fajny pomysł na znaczniki. Na pewno ciekawszy wizualnie niż kostki których my używamy.

    ReplyDelete

Post a Comment