WFB - Blood in Badlands - sezon "lato" - aktualna sytuacjaKoniec sezonu letniego zbliża się wielkimi krokami. Ziemie Imperium zostały najechane ze wszystkich stron i działania wojenne przesunięte zostały na zachód. Imratepis po przegranej walce z Ar’Garthem i po zawarciu paktu o nieagresji ruszył na ziemie elfów atakując Herugila.
Armia Ugruta (bez swojego generała ,który do końca lata szukać będzie drogi do domu w wyniku porażki jakiej doznał wcześniej) ruszyła w szaleńczym ataku na Imperialną twierdzę.
Hersonisos (TK) zaatakował armię Oswalda który szykował się do szturmu na demoniczną twierdzę Ekrund.
Niżej na południu starły się trzy armie. Manfred (IMP), Breyniss (DE) i Shikkage (DEM). Najlepszymi umiejętnościami logistycznymi i strategicznymi wykazała się Breyniss i udało się jej doprowadzić do sytuacji w której najpierw walczyć będą armie Manfreda i Shikage a dopiero potem ona dokona ataku na zwycięzcę tego pojedynku.
Dalej na zachodzie armie Imperium zostały także najechane przez Sabaku (DEM) i Rot Seed (DEM) ale w odwecie Otto  (IMP) zaatakował twierdzę demonów na ich ziemiach.
Wszyscy skupili się wokół Ekrund i w tej okolicy miały miejsce ważniejsze wydarzenia lata. Prawdopodobnie twierdza nie zmieni już swojego właściciela i Demonom uda się utrzymać ją w swoich rękach.

Czekamy na rozstrzygnięcia poszczególnych bitew a potem generałowie ruszają na "Marshes of Madness".

Comments

  1. A gdzie relacja z ostatnich bitew? Nie wiemy co się dokładnie wydarzyło.

    ReplyDelete

Post a Comment