Zbrojne stado zwierzoludzi - "Początek"

Badlands, znane w Imperium jako "Złe Ziemie" są ojczyzną wielu dzikich i złych stworzeń (stąd nazwa). Żyją i polują tam także wielkie bandy zwierzoludzi którzy z racji obecności dość egzotycznych zwierząt stanowią interesującą odmianę swej rasy wporównaniu ze zwierzoludźmi zamieszkującymi Imperialne lasy. 

Jedno siedlisk zwierzoludzi zostało najechane i zniszczone przez orków a pozostali przy życiu wojownicy zgromadzili się wokół najsilniejszego i ruszyli na północ.Przywódcą stada jest Ra'ed Zafir, potężny i krwiożerczy wojownik. Po rozbiciu stada do którego przynależał,postanowił ruszyć na północ i przez Złe ziemie dotrzeć do terenów ludzi do których od zawsze czuł szczególną nienawiść.  


Złożenie stada postanowiłem rozpocząć od wybrania takich osobników których mam dostępnych pod ręką. I tak całe 500 ZK wydałem na :

Ra'ed Zafir - przywódca
- średnia zbroja
- dwuręczny topór
- oszczep

Imad Udin - szaman
- kostur 
- topór

Ebher - ungor
- włócznia
- sieć
- tarcza

Ir Irak - gor
- cep
- oszczep

Ir Kathar
- gwiazda zaranna
- tarcza
- oszczep

Sahir - grabieżca
- krótki łuk
- topór

Sabir - grabieżca
- łuk krótki
- topór

Zul Figar - wilczarz chaosu

Gurhar - wilczarz chaosu

Teraz nie pozostaje nic innego jak przygotować stado do pierwszego starcia. Od jutra zaczynam malować i stroić moich zwierzoludzi. Najpierw poprawki malarskie na przywódcy i szamanie  i wykonanie jakiejś ładneych podstawek a potem sukcesywnie kolejni.

Ir Kathar


Imad Udin

Comments

  1. Dziwi mnie, że w skład twojej drużyny wchodzi zaledwie dwóch bohaterów. Biorąc pod uwagę, że Zwierzoludzie na potrzeby podziału łupów liczeni są o jeden poziom wyżej to ciężko będzie Ci ich wykarmić. Zapomniałem, że mają jeszcze dodatkowe koszty przy zakupach ekwipunku.

    ReplyDelete
  2. Hmm ... no to muszę jeszcze doczytać :) Jestem jeszcze w trakcie brnięcia przez zasady i tak naprawdę to nie miałem okazji jeszcze zagrać.

    Myślę że pierwsze potyczki zweryfikują skład ekipy, ten skład ułożyłem tak zupełnie na surowo. Dzięki za komentarz, przyłożę się dziś do tego.

    ReplyDelete

Post a Comment