Crog i Manfred - Raubritterzy z Księstw Granicznych

Zostało już niewiele czasu więc będzie ostra jazda teraz z malowaniem ekipy na turniej "Przeklęty Szczurołap". Zostałem zaskoczony delegacją i parę dni mi wypadło ale postaram się nadrobić i być gotowy w 100%.

Dziś ukończony został ogr o nic nie znaczącym imieniu "Crog". model Scibor Miniatures - długo wybierałem odpowiednią postać bo nie mogłem znaleźć odpowiedniego do mojej bandy modelu. Ostatecznie najbardziej pasował mi właśnie ten z tym że niestety nie jest to pełny "WYSIWYG" bo mam tylko jedną maczugę na razie.

Druga postać została podebrana z mojej bandy do Frostgrave. Ponieważ Warheim mocno wygrywa jak dla mnie z Frostgrave'em (w który też gram od czasu do czasu) postanowiłem go przerobić na banitę Manfreda. 

I banda w całości ;), zawsze na koniec będę dokładał zdjęcie całej gotowej ekipy. Następni to będą prawdopodobnie bohaterowie bo mam ich najbardziej zaawansowanych.
Comments

 1. Obaj super! Jak to zawszę mówię "f**k wysywig" ... no ale turniej jest turniej :) Powodzenia! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki. Dziś kończę kolejnych członków - staram się utrzymać WYSIWYG na wszystkich pozostałych - zobaczymy jak pójdzie.

   Delete
 2. Replies
  1. Dzieki. Uwielbiam dobierać modele do takich band i na takie wydarzenia.

   Delete
 3. Banita podoba mi się bardziej, sądzę że to dzięki ilości detali i fajnej pozie. Dzięki za zdjęcia :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zgadzam się - ogr jest raczej bez fajerwerków, a modele z serii kolekcjonerskiej AD&D rzeczywiście mają od groma detali.

   Delete

Post a Comment