Hades Breaching Drill

Przyszedł czas na coś do WH40k. Po zakończeniu projektu Shadespire i drogi do makiety miasta postanowiłem zakończyć dość niewymagające zadanie żeby nie zacisnąć się jakimś większym wyzwaniem.

Na warsztat wziąłem jeden z pojazdów w który zaopatrzyłem się jakieś pół roku temu. Hades Breaching Drill to coś co zawsze kojarzyło mi się z armią "Death Korpse of Krieg". Nie jest to wyszukana maszyna - wiertło na gąsienicach prowadzone przez grupę inżynierów (którymi zajmę się później).  


Trochę malowania i masa pigmentu. Bez szaleństwa.Wyszukany pomysł inżynierów na znalezienie się na tyłach wroga. Nie żadne tam teleportery i inne dziwy ... stary sprawdzony sposób - zwykły podkop.
Żeby to jakoś wyglądało na polu bitwy postanowiłem zrobić sobie do niego mały dodatek. Taką tymczasową podstawkę, którą będę ustawiał w miejscu wykopania się. Z tej dziury będą wyłazić żołnierze.I z tej dziury wyjedzie mój Hades Breaching Grill a za nim grupka żołnierzy z shotgun'ami. Wiem że niewiele zrobią ale czyż nie będzie to efektowne wejście ?
Taka sytuacja ...


Comments

 1. Świetna maszyna! Podoba mi się efekt końcowy!

  ReplyDelete
 2. To jest jakiś sposób na przyspieszenie budowy metra;) Fajnie zrobiłeś model, kolorystyka jest bardzo adekwatna do jego roli na polu bitwy.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki, w sumie jakiejś wielkiej filozofii w "malowaniu" nie było :) same washe, błoto i kupa pigmentów na koniec.

   Delete

Post a Comment