WFB - Blood in Badlands

Tymczasem w świecie Warhammera na "Złych Ziemiach" mają miejsca dramatyczne zdarzenia ...


W ramach migracji wszystkich projektów w jedno miejsce postanowiliśmy przenieść również naszą kampanię rozgrywaną w świecie Warhammera na podstawie dodatku Games Workshopu "Blood in Badlands" (mocno rozbudowanego o nasze własne zasady ... bardzo mocno).Kampania toczy się swoim wolnym tempem już od wielu miesięcy i powoli zbliżamy się już do półmetku (czyli do starcia o "Marshes of Madness").

W kampani bierze udział siedmiu graczy (Asterix, Belial, DużyPaweł, Franek, Janek, Lesik, Nayan).
Za nami już pierwsze wiosenne konflikty, wielkie oblężenie twierdzy Ekrund a także letnie walki, liczne sojusze i układy.

Wszystko to okraszone zdjęciami z licznych bitew zostanie opublikowane w cyklu "WFB - Blood in Badlands".  Staraliśmy się grać armiami "klimatycznymi" i wystawiać modele pomalowane dzięki czemu jesteśmy w posiadaniu wielu atrakcyjnych :) zdjęć.

W ramach wstępu przedstawiam mapę "Złych Ziem" z sezonu wiosennego z zaznaczonymi lokacjami terytoriów zajętych przez graczy i założonymi przez nich miastami.


Każdy z graczy miał do dyspozycji na początku trzy armie, które musiał rozstawić na swoim terytorium. Generałowie po rozstawieniu ruszyli na podbój ziem i strategicznych punktów.

... już niedługo podsumowanie sezonu wiosennego. 

Comments