Zbrojne stado zwierzoludzi - "Drugie podejście do składu"

Po pierwszych komentarzach związanych z moim pierwszym składem (komentarzy w liczbie 1 :)) postanowiłem zmodyfikować trochę stado wprowadzając jeszcze jednego bohatera, co pociągnęło za sobą poważne zmiany kadrowe.

Skład po modyfikacji wygląda następująco :

Ra'ed Zafir - Przywódca

Imad Udin - Szaman

Bar'hurth - bestigor

Zul Figar - wilczarz chaosu

Ir Irak - gor

Roh'aur - minotaur


Razem ze składem jestem zmuszony zmienić również taktykę. Teraz, bez żadnej broni zasięgowej szybko będę dążył do zwarcia bo siła uderzenia znacznie się powiększyła w porównaniu ze składem pierwotnym. 

Teraz już chyba mogę zabrać się za przygotowanie modeli do wiosennej kampanii. Oczywiście równolegle powstają inne bandy ... ale na nie przyjdzie czas później.

Comments

  1. Jeżeli planujesz prowadzić drużynę w kampanii, to w miarę możliwości powinieneś rekrutować na początku maksymalną ilość bohaterów. W przypadku Zwierzoludzi jest to o tyle ważne, że w trakcie kampanii płacą więcej za ekwipunek, a każdy bohater zwiększa potencjalne zarobki.

    ReplyDelete
  2. Hmm, widzę że mam duże naleciałości z systemów bitewnych i na siłę staram się jakoś balansować ilości bohaterów i stronników.
    Nachętniej wziołbym jednego bohatera i kupę sojuszników do mojego stada (hehe) ale to by chyba nie zadziałało na dłuższą metę jak widzę.

    Zanim rozegram kampanię, umówię się jednak na jakieś sparingi żeby się wdrożyć w rozgrywkę, zasymuluję sobie wtedy też rzuty wszystkie kampanijne po potyczkach i ułożę sobie skład jak zobaczę jak działa to wszystko.

    ReplyDelete

Post a Comment